Meist

Libresse

21. sajand on naiseks olemiseks ning oma unistuste ja südame järgmiseks hea aeg. Me oleme pühendunud sellele, et tunneksid end menstruatsiooni ajal sama turvaliselt ja enesekindlalt kogu ülejäänud ajal.
 
Meie tooted on inspireeritud naistest ja sellest, mida nad kannavad. Mõtle sellele: enesekindlalt saab end tunda tänu ideaalselt sobivale kleidile, parfüümile, õigetele päikeseprillidele või isegi teksaste paarile - väiksemgi detail võib olla määrav.
 
Me soovime, et meie tooted tunduksid nagu midagi, mida kannad, mitte midagi, mida kasutad ning et need oleks nii sobivad, mugavad ja kvaliteetsed nagu vaja on.
 
Oleme aastate jooksul nii paljude naistega vestelnud ning saame aru, et soovite jätkata oma igapäevatoimetusi. See on põhjus, miks oleme loonud selle lehe, mis on täis nõuandeid, jagamist ja inspiratsiooni.


SCA, meie emafirma

Libresse on SCA kaubamärk. SCA on ülemaailmne hügieeni- ja paberiettevõte, mis arendab ja toodab hügieenitarbeid, salvrätte, pakendamislahendusi, trükipaberit ja liimpuittooteid. Müük toimub ligi 100 riigis. SCA-l on palju tuntud kaubamärke, sealhulgas ülemaailmsed kaubamärgid Tena ja Tork. 2013. aastal oli müük 93 miljardit Rootsi krooni (10,7 miljardit eurot). SCA-l on umbes 44 000 töötajat.


SCA, c/o Life

Loe lähemalt SCA kohta

Vabad töökohad SCA-s

 

Toodete väljapanekuruum

Mis on mis?

On olemas palju erinevaid tooteid ning nendega seotud mõistetest võib vahel olla päris keeruline aru saada. Samuti ka sellest, milliseid tooteid millal kasutada? Lühike vastus on: kõik sõltub vanusest, vooluse hulgast, olukorrast ning sellest, millises menstruatsioonitsükli etapis oled. Siin on toodud juhised, mis võivad sind aidata parima hügieenilise kaitse otsimisel.

Küsimused ja vastused meie toodete kohta

Hügieeniline kaitse ei ole tegelikult keeruline ning kui selle põhimõttest juba kord aru saad ning tead, millised tooted on sinu jaoks õiged, siis on see lihtsamast lihtsam. Oleme siia kogunud korduma kippuvad küsimused meie erinevate toodete kohta.

 
 
 
 
 

Did you forget your password?!

No worries! Just submit your username or e-mail address and we'll send you your details.

Error, you must fill in username
Error, entered e-mail or username doesn't exist
New password is sent
 
 
 
 
 
 
Wait

Subscribe to our newsletter

Our newsletter is a great way of keeping track of updates on the site, offers, events and much more. Simply submit your e-mail and you'll never miss out on anything. Libresse-related!

The entered email is already on the newsletter list.
Your e-mail is now registered to our newsletter!
Invalid email address
Required field

Unsubscribe

 
 
 
 
 
 
Wait

Unsubscribe to our newsletter

Was it something we said or did? Please contact us, so we can make it up to you. We're gonna miss you! Oh well, you can always sign-up again if you change your mind.

Error. Have you entered the correct e-mail?
You are now unsubscribed!
Invalid email address
Required field
 
 
 
 
 

Hi! Your browser is kind of old!

Update to any of these new versions.

1.5
6.0
2.0
2.0
  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Safari
  • Chrome
 
 
 
 
 

Thanks for your question!

We receive many questions to our expert. The expert will only answer questions not answered before.

 
 
 
 
 
 

Delete account

Your Libresse account is removed