Libresse pesukaitsmed Natural Normal

Libresse pesukaitsmed Natural Normal morning
 
Libresse pesukaitsmed Natural Normal
Toote omadused
 •   Imavus
   

  Imavus

  Libresse’i pakenditel on tilgakujulised ikoonid, mis aitavad selgitada imavusvõimet kogu tootevaliku lõikes sarnaselt, et aidata sul valida kõige paremini sobiv toode! Suurem tilkade arv pakendil näitab sideme ja tampooni suuremat imavust. Meie hügieenisidemetel on ülimalt imav sisu, mis imab vedeliku endasse ja hoiab selle sideme sees. Superimavad pärlid aitavad seda kiiresti kehast eemale hoida.
   
 •   Pikkus 150 mm

  Pikkus

   

   
 •   Ebameeldiva lõhna neutraliseerimine

  Ebameeldiva lõhna neutraliseerimine

  Ebameeldivat lõhna võivad põhjustada bakterid ning nende kasvu piiramisega saab vähendada ebameeldivaid lõhnu. Libresse'i SAP on superimav materjal, mis imab ja lukustab endasse suurel hulgal niiskust ning võitleb samas ebameeldiva lõhna vastu. Madala pH-ga (happelise) keskkonna loomisega tõkestab SAP bakterite kasvu ja neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu tekitavaid põhilisi komponente. Libresse'i tooted vähendavad ebameeldivaid lõhnu looduslike ainete abil, et saaksid end tunda loomulikult värskelt ja kindlalt.
   
 •   Hingav tagakülje materjal

  Hingav tagakülje materjal

  Meie toodete tagaküljel kasutatav materjal koosneb õhukesest väikeste pooridega kilest, mis eemaldab niiskuse ja soojuse ning hoiab samal ajal ära vedelike läbiimbumist. Materjal valmistatakse kaltsiumkarbonaadist ja plastikust ning selle segu õhukeseks kileks vormimisel moodustuvad poorid, mis lasevad su nahal hingata. Hingav tagaküljematerjal mängib niiskuse vähendamises ja soojuse minimeerimises väga tähtsat rolli ja sellise materjaliga Libresse pesukaitsmed aitavad säilitada naise keha looduslikku tasakaalu.
   
 
Libresse pesukaitsmed Natural Normal

Pehme pealispinnaga Libresse Natural pesukaitsmed sisaldavad antibakteriaalse ja ebameeldivat lõhna neutraliseeriva mõjuga kummelit ja aaloed, mis pehmendavad ja hooldavad õrnalt nahka.

Täiendavad tooted

Toodete väljapanekuruum

Mis on mis?

On olemas palju erinevaid tooteid ning nendega seotud mõistetest võib vahel olla päris keeruline aru saada. Samuti ka sellest, milliseid tooteid millal kasutada? Lühike vastus on: kõik sõltub vanusest, vooluse hulgast, olukorrast ning sellest, millises menstruatsioonitsükli etapis oled. Siin on toodud juhised, mis võivad sind aidata parima hügieenilise kaitse otsimisel.

Küsimused ja vastused meie toodete kohta

Hügieeniline kaitse ei ole tegelikult keeruline ning kui selle põhimõttest juba kord aru saad ning tead, millised tooted on sinu jaoks õiged, siis on see lihtsamast lihtsam. Oleme siia kogunud korduma kippuvad küsimused meie erinevate toodete kohta.

 
 
 
 
 

Did you forget your password?!

No worries! Just submit your username or e-mail address and we'll send you your details.

Error, you must fill in username
Error, entered e-mail or username doesn't exist
New password is sent
 
 
 
 
 
 
Wait

Subscribe to our newsletter

Our newsletter is a great way of keeping track of updates on the site, offers, events and much more. Simply submit your e-mail and you'll never miss out on anything. Libresse-related!

The entered email is already on the newsletter list.
Your e-mail is now registered to our newsletter!
Invalid email address
Required field

Unsubscribe

 
 
 
 
 
 
Wait

Unsubscribe to our newsletter

Was it something we said or did? Please contact us, so we can make it up to you. We're gonna miss you! Oh well, you can always sign-up again if you change your mind.

Error. Have you entered the correct e-mail?
You are now unsubscribed!
Invalid email address
Required field
 
 
 
 
 

Hi! Your browser is kind of old!

Update to any of these new versions.

1.5
6.0
2.0
2.0
 • Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 • Chrome
 
 
 
 
 

Thanks for your question!

We receive many questions to our expert. The expert will only answer questions not answered before.

 
 
 
 
 
 

Delete account

Your Libresse account is removed